Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü ev eşyası taşıma, iş gücü ve zaman konusunda sektöre ivme kazandırmıştır. Yüksek katlardan, ağır ve büyük ev eşyalarının, nakliyat asansörü ile taşınması güvenli ve hızlı olarak yapılabilmektedir.

Kosovalım Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Asansörlü ev eşyası taşımacılığı nasıl yapılmaktadır, faydası nedir? Oturduğunuz ev 5.katta ise ve yeni taşınacağınız daire ise 11.katta ise ve eviniz 3+1 büyüklükte ise bu eşyaların, apartman içinden o dar merdivenlerden nakliyat aracına taşınması işini bir düşünün. Bu işi eşya taşımasını 10 kişilik bir ekiple dahi yapsanız, ekip son derece yorulacaktır ve taşıma işi çok uzun sürecektir. Çalışan ekip elemanlarına ne ücret verirsinizde onları memnun edebilirsiniz. Eşyalarınızın taşınma sırasında çarpmadan, çizilmeden nasıl taşınması mümkün olacaktır.

Yazı 2020-03-02 20:47:04

Teknoloji ve Ev Eşyası Taşıma.

Teknoloji hayatımızın her noktasında olduğu gibi evden eve eşya taşıma sektörününde belirleyeci olmaktadır. Nakliyat aracı filosunda farklı kapasitelerde, modern kapalı kasa araçlar kullanılmaktadır. Büyük araçlarda yeterli miktarda konfor çok fazla kolaylık sağlamaktadır. Kullandığımız sarf malzemelerindeki çeşitlilik eşyaların zarar görmeden taşınmasında birinci derecede önemlidir.

En önemlisi Nakliyat asansörü kullanımı olmuştur. İki kişinin çok fazla güç harcayarak aşağıya taşıyacağı veya yukarıya çıkaracağı eşyayı tek seferde dakikalar içerisinde nakliyat asansörü ile taşımak mümkündür. Nakliyat asansörü ile tek seferde 250-350 kg yük taşınabilmektedir.

Orhan Heper

Kosovalım Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Generic placeholder image

Arif Kuytur

Çok zor olacağını düşündüğüm ev taşıma işini, asansörlü evden eve ile hızlı ve sorunsuz olarak yaptıkları için çok teşekkür ederim.

Generic placeholder image

Kosovalım Nakliyat

Arif bey memnun kalmanız bizide çok mutlu etti. Yeni evinizde güle güle oturunuz.

Yorum yapın

© 2020 Bursa Evden Eve Nakliyat | Design by Beajans SEOON6.