Kosovalım Evden Eve

Güvenli, hızlı, ev eşyası taşımacılığı

Kosovalım taşımacılık, uzun yıllardır Bursa ve bölgesinde şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir.

Müşterilerimizin yeni bir eve taşınması sırasında, endişe duydukları, bu durumun gözlerinde büyüdüğü bilinmektedir. Ev taşıma sürecinde sahip oldukları eşyalların, kırılmadan, çizilmeden, kaybolmadan, yeni evlerine taşınması önceliktir.

Evden eve nakliyat işinde öncelikle taşıma operasyonun hangi gün yapılacağı konusu müşteri ile iyice konuşulmalı, taşıma ile ilgili ayrıntılar yazılarak, her iki taraf tarafından sözleşme imzalanmalıdır.

Devamı
kosovali-evden-eve-arac-filosu

Hijyen

Covid-19 pandemi döneminde, taşınma öncesi taşınacak eşyaların ve taşınılacak yeni evin hijyen amaçlı dezenfekte işleminin yapılması en uygun davranış olacaktır.

Eşya Tasnif Etmek

Yeni evinize götürmeyeceğiniz eşyaların taşınmadan önce saılması veya ihtiyaç sahiplerine verilmesi gerekmektedir.

Özel Eşyalar

Değerli olan özel eşyalarınızı, mücevher, antika gibi taşınma öncesi sonradan almak üzere banka kasası gibi yerlere konulması uygun olacaktır.

Kırılacak Eşyalar

Kırılacak mutfak eşyaları ve vitrindeki cam malezmeler, kağıda sarılarak kolilere yerleştirilmeli ve koli üzerine yazılmalıdır.

Halı ve Koltuklar

Evinizi taşımadan önce evinizde kullanmakta olduğunuz halı ve koltukları profosyonel bir halı ve koltuk yıkama firmasına temizlettiriniz.

Elektrik Tesisatı

Boşalttığınız ve yeni taşınacağınız evde kullandığınız avize ve aydınlatma tesisatlerını yetkili bir nilüfer elektrikçi ye taktırınız.

Beyaz Eşya Tesisatı

Yeni evinizde kullanacağınız yere göre buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinesi elektrik ve su tesisatlarını önceden yaptırınız.

Bursa Evden Eve Nakliyat

En iyi, en güvenli, en hızlı ev eşyası taşıma firması

Ev Taşıma

Ev eşyası taşıma işimizde, eşyalar özenle ambalaj yapılarak, asansörlü araç ile nakliyat aracına yüklenmektedir.

Nakliyat Sözleşmesi

Yetkili elemanımız tarafından yapılan expertiz çalışması sonucu, anlaşma sağlanırsa iki taraf karşılıklı sözleşme imzalanmaktadır.

Nakliyat Ekibi

Kosovalı evden eve nakliyat firması ev taşıma işinde, sigortalı ve uzun yıllardır sektörde olan elemanları ile çalışmaktadır.

Nakliyat Sigortası

Müşteri istemesi halinde, kendisi tarafından taşıma işlemi ile alakalı nakliyat sigortası yaptırabilir.

Eşya Taşıma

Covid-19 pandemi döneminde evden eve nakliyat hizmeti gerekli hijyen önlemleri alınarak yapılmaktadır. Her ev eşyası taşıma işlemi sonrası araçlarımızda ve ekipmanlarda dezenfekte işlemi yapılmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Kosovalı taşımacılık hizmeti
kosovali-ev-esyasi-tasima

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Kosovalı asansörlü taşımacılık servisi
asansorlu-evden-eve-tasimacilik

Evden Eve Nakliyat Filosu

Kosovalı evden eve nakliyat araçları

Malzeme Taşıma Hizmeti

Yüksek katlara nakliyat asansörü ile malzeme taşıma servisi.

Yapı Firmalarına

Mütehait firmalara çatı dahil yüksek katlara inşaat malzemeleri, kapı, banyo, plastik pencere, fayans, su deposu taşıma hizmeti vermekteyiz.

Ofis ve İşyeri Taşıma Hizmeti

Yeni adresineze ofis ve işyeri taşıma hizmetini, kosovalı taşımacılık servisinden, en uygun şartlarada satın alabilirsiniz.

© 2020 Bursa Evden Eve Nakliyat | Design by Beajans SEOON6.