Bursa Yıldırım Evden Eve Nakliyat

Yıldırım ilçesi ev eşyası taşıma, insanlarda devamlı bir endişe sebeb olmakta, bu süreçin sorunsuz bir şekilde yaşanması için evden eve nakliyat işinin kurumsal firmalar tarafından yapılmasını gerektirmektedir.

Yıldırım Evden Eve Nakliyat.

Yıldırım evden eve nakliyat, yogun göç alan ilçemizde, şehirler arası ev taşıma hizmeti verilmektedir. Yıldırım ilçemizde nüfus devamlı olarak artmaktadır. Yıldırım ilçemizde dışardan gelen meslektaşlarımız, eşya boşaltma için firmamızdan, nakliyat asansörü kiralamaktadır. İl dışından ilçemize taşınan müşterilerimizin eşyalarının, zarar görmeden, kaybolmadan evlerine nakledilmesi amacımızdır.

Yıldırım bölgemizde evler ailelerin genelde kalabalık olması sebebiyle 3+1 büyüklükte olmaktadır. Minumum bu büyüklükte bulunan evlerde eşya miktarıda fazla olmaktadır. Bir evden bir yatak odası taşındığı gibi iki yatak odası ilede karşılaşabilmekteyiz. Aynı şekilde bu bölgede evlerde oturma gruplarıda fazlaca hacim teşkil etmektedir.

Yazı 2020-11-02 16:27:04

yildirim-esya-ambalaji
Yıldırım Asansörlü Evden Eve Nakliyat.

Yıldırım asansörlü evden eve nakliyat, ev eşyası taşıma işinde önemli bir yer teşkil etmektedir. Misafir odası, yemek odası, oturma grupları, yatak odası mobilyaları, dikkatle paketlendikten sonra asansör plartformuna konularak nakliye aracına yüklenmektedir. Yatak odası mobilyası tek parça taşınamadığı için sökülerek ambalajlanmaktadır. Sonrasında yeni evde tekrar monte edilir. Mutfak eşyaları, kırılacaklar ise kağıtlar ile sarılarak kolilere yerleştirilmektedir. Elektronik cihazlar streç film ile sarılır, havalı naylon ile paketlenmektedir. Eşyaların zarar görmeden Yıldırım asansörlü evden eve nakliyat servisi ile taşınması sağlanmakatdır.

Yıldırım ilçemizdeki müşterilerimizin, güvenli ve ekonomik evden eve nakliyat hizmeti almak için bizi aramaları yeterli olacaktır. Müşterilerimizin evinde yapılan keşif çalışmasından sonra kendilerine en uygun ev taşıma teklifi tarafımızdan sunulmaktadır.

Orhan H.

Yıldırım Evden Eve

Generic placeholder image

Evden Eve

Yıldırım millet mahallesinde yeni aldığımız dairemize, eşyalarımızı söz verdikleri gibi zamanında ve sorunsuz olarak taşıdılar.Düşündüğümden daha kolay olması ve daha kısa zamanda olmasına çok memnun oldum.

Generic placeholder image

Seyfi T.

Bu 4 sene içerisinde iki kere evimi taşımak durumunda kaldım. Evden eve nakliyat işimi eşyalarım hiç bir zarar görmeden yaptıkları için teşekkür ederim.

Generic placeholder image

Elif S.

Mali müşavirlik ofisimi, kısa sürede yeni adresime taşıdılar ve işlerimiz sayelerinde kesintiye uğramadan devam edebildi.

Yorum Yazın

© 2020 Bursa Evden Eve Nakliyat | Design by Beajans SEOON6.